Jakaranda. Danmark. Modern design, 1960-tal. Höjd 125, bredd 190 cm. Repor, märken. CITES-intyg för handel inom EU medföljer.
3 600 SEK | 2020-03-31 18:23 |
3 400 SEK | 2020-03-31 18:05 |
3 000 SEK | 2020-03-30 23:50 |
2 800 SEK | 2020-03-19 08:45 |
2 800 SEK | 2020-03-29 23:01 |
800 SEK | 2020-03-19 20:03 |
300 SEK | Startpris |