Jakaranda. Modern design, 1960-tal. Bordets höjd 72, diameter 120 cm. Två iläggskivor med sarg 54 cm/st medföljer. Repor, märken, delvis solblekt, fläckar. CITES-intyg för handel inom EU medföljer.
26 000 SEK | 2020-03-31 18:26 |
24 000 SEK | 2020-03-31 18:26 |
16 000 SEK | 2020-03-31 17:59 |
15 000 SEK | 2020-03-31 17:58 |
11 000 SEK | 2020-03-19 08:45 |
10 000 SEK | 2020-03-21 09:28 |
350 SEK | 2020-03-19 20:04 |
300 SEK | Startpris |