Vitt glas. Iittala, "Savoy". Signerade undertill, den största vasen handslipad signatur Alvar Aalto - 3030. Bredd 15-21 cm. Smärre naggar.
1 100 SEK | 2020-03-31 20:31 |
1 000 SEK | 2020-03-31 15:11 |
1 000 SEK | 2020-03-31 18:06 |
600 SEK | 2020-03-27 18:17 |
300 SEK | 2020-03-24 13:14 |
300 SEK | Startpris |