114. JOHANNES ANDERSEN, SOFFBORD

Teak. "Capri", modern design, 1960-tal. Höjd 52, längd 155 cm. Repor, märken, fläckar.

Varunr 201833

31 Mars 2020 18:38

Utrop 2000 SEK

1 300 SEK2020-03-19 08:46
1 200 SEK2020-03-30 23:52
1 000 SEK2020-03-26 09:06
800 SEK2020-03-24 23:02
600 SEK2020-03-22 23:49
300 SEK Startpris

Onlineauktion 31 Mars 2020,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!