Valnöt. Nyrenässans, sent 1800-tal. Höjd 219, bredd 110 cm. Repor, märken.
6 000 SEK | 2020-03-31 18:33 |
5 500 SEK | 2020-03-31 18:33 |
4 000 SEK | 2020-03-31 18:32 |
2 800 SEK | 2020-03-31 16:46 |
2 000 SEK | 2020-03-31 13:41 |
1 500 SEK | 2020-03-26 14:14 |
300 SEK | Startpris |