103. BRUNO MATHSSON, FÅTÖLJER, ETT PAR

Klädsel i brunt skinn och canvas på stomme av förkromad metall. "Jetson". Dux, etikettmärkta. Slitage, repor, märken, armstöd med skador.

Varunr 201822

31 Mars 2020 18:35

Klubbslag20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK 15 000 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK

Utrop 6000 SEK

15 000 SEK2020-03-31 18:28
14 000 SEK2020-03-31 18:33
9 500 SEK2020-03-31 18:17
8 000 SEK2020-03-30 07:19
4 600 SEK2020-03-26 09:05
4 200 SEK2020-03-22 15:20
3 800 SEK2020-03-19 08:46
3 400 SEK2020-03-19 20:58
1 300 SEK2020-03-19 16:59
300 SEK Startpris

Onlineauktion 31 Mars 2020,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!