Klädsel i brunt skinn och canvas på stomme av förkromad metall. "Jetson". Dux, etikettmärkta. Slitage, repor, märken, armstöd med skador.
15 000 SEK | 2020-03-31 18:28 |
14 000 SEK | 2020-03-31 18:33 |
9 500 SEK | 2020-03-31 18:17 |
8 000 SEK | 2020-03-30 07:19 |
4 600 SEK | 2020-03-26 09:05 |
4 200 SEK | 2020-03-22 15:20 |
3 800 SEK | 2020-03-19 08:46 |
3 400 SEK | 2020-03-19 20:58 |
1 300 SEK | 2020-03-19 16:59 |
300 SEK | Startpris |