Förtent järn och plåt. För ett ljus vardera. Med driven reliefdekor. Slitage. (Höjd 31)
Proveniens: Arkitekt Sven och Marianne Trädgårdhs samlingar kulturföremål och antikviteter. Hängiven samlare under decennier och driven medlem i Nordsjärnan.
6 800 SEK | 2020-04-05 12:06 |
6 600 SEK | 2020-04-05 11:44 |
6 000 SEK | 2020-04-05 10:43 |
4 400 SEK | 2020-04-05 00:45 |
3 400 SEK | 2020-04-04 07:41 |
3 000 SEK | 2020-04-03 16:48 |
2 300 SEK | 2020-04-03 10:45 |
900 SEK | 2020-04-02 20:08 |
550 SEK | 2020-04-03 08:07 |
200 SEK | 2020-04-02 19:31 |
100 SEK | Startpris |