Bronserad bleckplåt. Med nätmönster. Snäckformat krön. Färgslitage, mindre bulor. (Höjd 31,5)
Proveniens: Arkitekt Sven och Marianne Trädgårdhs samlingar kulturföremål och antikviteter. Hängiven samlare under decennier och driven medlem i Nordstjärnan.
5 800 SEK | 2020-04-05 11:57 |
5 600 SEK | 2020-04-05 11:52 |
5 000 SEK | 2020-04-05 11:53 |
4 200 SEK | 2020-04-05 07:50 |
4 000 SEK | 2020-04-05 00:44 |
3 000 SEK | 2020-04-04 20:08 |
2 800 SEK | 2020-04-04 16:56 |
2 400 SEK | 2020-04-03 10:44 |
950 SEK | 2020-04-03 08:07 |
250 SEK | 2020-04-02 21:04 |
150 SEK | 2020-04-02 19:31 |
100 SEK | 2020-04-02 19:23 |
100 SEK | Startpris |