Bandad dekor, en med pärlbård. Mindre kantnaggar, slitage. (Höjd 3, diameter 6)
Proveniens: Arkitekt Sven och Marianne Trädgårdhs samlingar kulturföremål och antikviteter. Hängiven samlare under decennier och driven medlem i Nordstjärnan.
1 100 SEK | 2020-04-05 11:59 |
1 000 SEK | 2020-04-05 11:58 |
850 SEK | 2020-04-04 17:18 |
800 SEK | 2020-04-05 11:18 |
700 SEK | 2020-04-04 20:50 |
500 SEK | 2020-04-04 15:59 |
450 SEK | 2020-04-03 09:42 |
300 SEK | 2020-04-03 19:20 |
150 SEK | 2020-04-02 21:30 |
100 SEK | 2020-04-02 20:58 |
100 SEK | Startpris |