En C:Norman, daterad 4/1 1787. Nötningar, en botten med lagning. (Längd 13,5)
Proveniens: Arkitekt Sven och Marianne Trädgårdhs samlingar kulturföremål och antikviteter. Hängiven samlare under decennier och driven medlem i Nordstjärnan.
700 SEK | 2020-04-05 11:57 |
650 SEK | 2020-04-04 20:55 |
550 SEK | 2020-04-04 18:36 |
400 SEK | 2020-04-04 20:49 |
300 SEK | 2020-04-04 18:08 |
250 SEK | 2020-04-02 21:44 |
200 SEK | 2020-04-02 20:13 |
100 SEK | 2020-04-02 19:35 |
100 SEK | Startpris |