Majolika. Mindre nagg. (Höjd 14,5)
Proveniens: Arkitekt Sven och Marianne Trädgårdhs samlingar kulturföremål och antikviteter. Hängiven samlare under decennier och driven medlem i Nordstjärnan.
200 SEK | 2020-04-04 15:37 |
150 SEK | 2020-04-02 21:43 |
100 SEK | 2020-04-02 19:16 |
100 SEK | Startpris |