5st tekoppar, 12st tefat, 2st assietter samt skål. Bruksslitage, mindre repor. (Kopparna höjd 8, diameter 9,5)
1 100 SEK | 2020-04-04 23:07 |
1 000 SEK | 2020-04-03 21:44 |
900 SEK | 2020-04-04 23:01 |
800 SEK | 2020-04-04 20:25 |
650 SEK | 2020-04-02 23:35 |
350 SEK | 2020-04-03 17:42 |
200 SEK | 2020-04-03 03:59 |
100 SEK | Startpris |