Bronserad bleckplåt. För ett ljus. Mindre färgslitage. (Höjd 34)
Proveniens: Arkitekt Sven och Marianne Trädgårdhs samlingar kulturföremål och antikviteter. Hängiven samlare under decennier och driven medlem i Nordsjärnan.
3 200 SEK | 2020-04-05 11:52 |
3 000 SEK | 2020-04-05 11:47 |
2 700 SEK | 2020-04-05 11:50 |
2 100 SEK | 2020-04-05 11:46 |
1 600 SEK | 2020-04-05 11:41 |
1 400 SEK | 2020-04-03 10:58 |
750 SEK | 2020-04-04 14:14 |
500 SEK | 2020-04-03 11:15 |
200 SEK | 2020-04-03 08:13 |
150 SEK | 2020-04-02 21:40 |
100 SEK | 2020-04-02 19:29 |
100 SEK | Startpris |