Delvis glaserat lergods. I form av kvinna. Signerad. Fotnaggar. (Höjd 39)
2 900 SEK | 2020-04-05 11:59 |
2 900 SEK | 2020-04-05 12:01 |
1 400 SEK | 2020-04-05 11:21 |
950 SEK | 2020-04-04 21:01 |
600 SEK | 2020-04-04 23:47 |
300 SEK | 2020-04-03 21:54 |
200 SEK | 2020-04-03 16:11 |
100 SEK | Startpris |