Kaffekoppar 8st, kaffefat 8st, tekoppar 7st, tefat 7st, assietter 8st, uppläggningsfat samt djupa skålar 5st. Naggar, bl.a. med kantskador, repor. (Längsta längd 35)
1 200 SEK | 2020-04-05 08:46 |
1 100 SEK | 2020-04-05 07:36 |
900 SEK | 2020-04-04 15:45 |
800 SEK | 2020-04-03 22:55 |
650 SEK | 2020-04-03 22:26 |
200 SEK | 2020-04-03 11:58 |
150 SEK | 2020-04-02 21:59 |
100 SEK | 2020-04-02 20:51 |
100 SEK | Startpris |