Mässing och alm. Stämplad. En ljuspunkt. Skärm med färgslitage, fläckar, mindre bulor. (Höjd 38)
1 300 SEK | 2020-04-05 09:41 |
1 200 SEK | 2020-04-05 11:59 |
800 SEK | 2020-04-04 18:20 |
500 SEK | 2020-04-05 08:04 |
300 SEK | 2020-04-03 18:54 |
300 SEK | 2020-04-04 16:43 |
200 SEK | 2020-04-03 07:20 |
100 SEK | Startpris |