Förtent koppar. Mindre lagningar. (Längd 31,5)
Proveniens: Arkitekt Sven och Marianne Trädgårdhs samlingar kulturföremål och antikviteter. Hängiven samlare under decennier och driven medlem i Nordsjärnan.
550 SEK | 2020-04-05 11:45 |
500 SEK | 2020-04-05 11:16 |
400 SEK | 2020-04-05 11:05 |
350 SEK | 2020-04-05 10:34 |
300 SEK | 2020-04-05 04:59 |
250 SEK | 2020-04-02 20:17 |
100 SEK | Startpris |