Blåglaserat stengods. Unik. Signerad. Mindre fotnagg. (Höjd 10,5, diameter 11,5)
350 SEK | 2020-04-05 11:16 |
300 SEK | 2020-04-05 09:45 |
200 SEK | 2020-04-05 06:42 |
150 SEK | 2020-04-03 16:45 |
100 SEK | Startpris |