Kaffekoppar 9st, kaffefat 12st, assietter 12st, sockerskål samt gräddkanna. Bruksslitage, fat med repor. (Kopparnas höjd 6, diameter 7)
1 600 SEK | 2020-04-05 11:55 |
1 500 SEK | 2020-04-05 09:38 |
1 400 SEK | 2020-04-05 09:50 |
1 200 SEK | 2020-04-04 22:59 |
1 100 SEK | 2020-04-04 22:23 |
1 000 SEK | 2020-04-04 21:25 |
900 SEK | 2020-04-04 20:16 |
800 SEK | 2020-04-04 15:27 |
600 SEK | 2020-04-04 08:27 |
400 SEK | 2020-04-03 19:11 |
350 SEK | 2020-04-03 16:52 |
350 SEK | 2020-04-03 17:34 |
250 SEK | 2020-04-03 08:10 |
150 SEK | 2020-04-02 21:43 |
100 SEK | 2020-04-02 20:38 |
100 SEK | Startpris |