Skulpterad björk. Ett ben lagning, ytslitage. (Längd 11)
Proveniens: Arkitekt Sven och Marianne Trädgårdhs samlingar kulturföremål och antikviteter. Hängiven samlare under decennier och driven medlem i Nordsjärnan.
400 SEK | 2020-04-03 05:19 |
350 SEK | 2020-04-05 10:37 |
250 SEK | 2020-04-04 08:20 |
100 SEK | Startpris |