Serveringsfat 11st, serveringsskålar 3st, salt- och pepparkar, äggkoppar 3st, såskanna, gräddkanna samt tillbringare. Salt- och pepparkar saknar botten. Det största uppläggningsfatet med nagg. Bruksslitage, fläckar. (Längsta längd 41)
1 500 SEK | 2020-04-05 09:36 |
1 400 SEK | 2020-04-04 20:14 |
1 300 SEK | 2020-04-03 23:10 |
1 200 SEK | 2020-04-04 12:08 |
1 000 SEK | 2020-04-03 21:41 |
850 SEK | 2020-04-03 14:20 |
300 SEK | 2020-04-03 13:46 |
250 SEK | 2020-04-03 11:58 |
200 SEK | 2020-04-03 07:18 |
150 SEK | 2020-04-03 03:48 |
100 SEK | Startpris |