Olie på lærred. 67 x 77 cm. Sign. monogram NL to steder
25325 | 2.400 DKK | 2020-04-01 20:08 |
28659 | 2.200 DKK | 2020-04-01 18:09 |
4532 | 1.700 DKK | 2020-04-01 16:23 |
1518 | 1.200 DKK | 2020-03-25 17:27 |
1.000 DKK | Startpris |