77054. Nanna Levison (1897-1942): "Den syge Pige"

Olie på lærred. 67 x 77 cm. Sign. monogram NL to steder

Varunr 77054

1 April 2020 20:33

Utrop 2000 DKK
6% Droit de suite/Följerätt tillkommer för objektet om det överstiger 2250 DKK

253252.400 DKK2020-04-01 20:08
286592.200 DKK2020-04-01 18:09
45321.700 DKK2020-04-01 16:23
15181.200 DKK2020-03-25 17:27
 1.000 DKK Startpris

Webauktion

Köpprovision 25% Ink.moms
Slagavgift 65 DKK Ink.moms