Olie på lærred, 29,5 x 32 cm. Sign. Sophus Petersen 1892
4532 | 1.900 DKK | 2020-04-01 16:21 |
1736 | 1.800 DKK | 2020-04-01 17:17 |
CARL23 | 1.200 DKK | 2020-03-28 17:20 |
900 DKK | Startpris |