Olie på lærred, 91 x 71 cm. Usign. (minimale afskaldninger nederst i maleriet)
26602 | 3.800 DKK | 2020-04-01 20:09 |
14937 | 3.600 DKK | 2020-04-01 20:07 |
X3ETNC | 2.400 DKK | 2020-03-23 21:15 |
2.400 DKK | Startpris |