Rörstrand, 1950-tal, smärre bruksslitage. Längd 52 cm.
550 SEK | 2020-04-13 14:58 |
500 SEK | 2020-04-14 19:15 |
400 SEK | 2020-04-11 19:56 |
250 SEK | 2020-03-18 19:46 |
175 SEK | 2020-03-19 17:41 |
125 SEK | 2020-03-15 13:29 |
125 SEK | 2020-03-17 08:43 |
100 SEK | Startpris |