Fisk, stengods, numrerad samt djupstämplad, längd 55 cm, inga anmärkningar
1 900 SEK | 2020-04-13 21:23 |
1 800 SEK | 2020-04-14 18:25 |
1 200 SEK | 2020-04-13 23:03 |
800 SEK | 2020-03-19 14:15 |
800 SEK | 2020-03-29 20:33 |
200 SEK | 2020-03-22 23:22 |
100 SEK | 2020-03-11 19:14 |
100 SEK | Startpris |