England 1900-talets början, reliefdekor, smärre bruksslitage, höjd 26 cm
350 SEK | 2020-04-14 19:38 |
300 SEK | 2020-03-17 15:59 |
250 SEK | 2020-03-19 19:14 |
175 SEK | 2020-03-17 07:28 |
150 SEK | 2020-03-13 19:11 |
100 SEK | Startpris |