129. RUBINHALSBAND

Halssmycke av fasetterade rubiner ca 3,3 - 4,5 mm med magnetlås i förgyllt silver, längd ca 44 cm, totalvikt 17,6 g. Mindre synligt slitage.

Varunr 200668
Skick Mindre synligt slitage.

3 Mars 2020 18:43

Utrop 2000 SEK

1 300 SEK2020-02-20 15:12
1 200 SEK2020-03-01 22:24
350 SEK2020-02-20 23:36
300 SEK Startpris

Onlineauktion 3 Mars 2020,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!