Armband av fasetterade rubiner ca 2,7 - 3,7 mm med magnetlås i förgyllt silver, längd ca 18 cm, totalvikt 7,4 g. Mindre synligt slitage.
900 SEK | 2020-03-03 12:58 |
800 SEK | 2020-02-20 15:12 |
600 SEK | 2020-02-26 17:10 |
350 SEK | 2020-02-20 23:36 |
300 SEK | Startpris |