Balja i läder med förnicklade dekor. Handtag i stål och trä. Stämplad Erfurt. Slitage. (Total längd 68)
1 300 SEK | 2020-03-15 12:05 |
1 200 SEK | 2020-03-15 11:59 |
750 SEK | 2020-03-15 11:46 |
650 SEK | 2020-03-15 11:14 |
550 SEK | 2020-03-14 09:20 |
350 SEK | 2020-03-13 23:21 |
300 SEK | 2020-03-12 19:38 |
250 SEK | 2020-03-13 19:25 |
100 SEK | 2020-03-12 19:26 |
100 SEK | Startpris |