Stop, med graverad text "O den förste 1845". Tallrikar 2st samt fat 2st, 1843. Slitage, repor. (Diameter 20-29)
1 100 SEK | 2020-03-14 18:59 |
1 000 SEK | 2020-03-15 10:35 |
400 SEK | 2020-03-12 21:02 |
100 SEK | Startpris |