Stålboett. Emaljerad urtavla. Verket stämplat och med serienummer 131473. Går vid inskrivningstillfälle, funktion garanteras ej. Bruksslitage, urtavla med repor. (Diameter 55mm)
10 500 SEK | 2020-03-15 11:26 |
10 000 SEK | 2020-03-15 11:38 |
8 600 SEK | 2020-03-15 10:35 |
8 200 SEK | 2020-03-15 11:05 |
7 800 SEK | 2020-03-15 10:01 |
6 000 SEK | 2020-03-14 20:59 |
5 600 SEK | 2020-03-14 18:10 |
3 600 SEK | 2020-03-13 02:38 |
2 500 SEK | 2020-03-13 06:52 |
2 300 SEK | 2020-03-12 20:09 |
2 000 SEK | 2020-03-12 19:10 |
1 300 SEK | 2020-03-12 19:29 |
1 100 SEK | 2020-03-12 19:20 |
700 SEK | 2020-03-12 18:29 |
650 SEK | 2020-03-12 19:01 |
100 SEK | Startpris |