Grafik på glasskiva, "Båc cuid cåkket". Signerad och numrerad. I skulpterad och bemålad träram. (48x68)
1 500 SEK | 2020-03-15 11:51 |
1 400 SEK | 2020-03-15 11:39 |
1 300 SEK | 2020-03-15 09:52 |
1 000 SEK | 2020-03-15 08:28 |
500 SEK | 2020-03-13 05:43 |
350 SEK | 2020-03-12 21:55 |
100 SEK | Startpris |