Olja på duk, strandbank med figur. Signerad. Dubblerad duk, lagning. (36x52)
450 SEK | 2020-03-14 13:57 |
400 SEK | 2020-03-14 22:33 |
100 SEK | 2020-03-14 11:24 |
100 SEK | Startpris |