Oljor på bleckplåt 2st, porträtt. Osignerade. Krackeleringar, ytslitage, mindre färgbortfall. (23,5x16)
600 SEK | 2020-03-15 12:08 |
550 SEK | 2020-03-15 11:49 |
550 SEK | 2020-03-15 12:06 |
450 SEK | 2020-03-15 11:53 |
350 SEK | 2020-03-14 15:26 |
100 SEK | Startpris |