Parerskydd i mässing. Handtag av läder. Svartlackad stålbalja. Klingan stämplad E.Svalling, Eskilstuna. Klingan egg omslipad. Bruksslitage, balja med rostfläckar. (Längd 114)
1 100 SEK | 2020-03-15 11:23 |
1 000 SEK | 2020-03-15 10:53 |
800 SEK | 2020-03-13 21:15 |
450 SEK | 2020-03-13 07:12 |
150 SEK | 2020-03-12 23:27 |
100 SEK | 2020-03-12 19:12 |
100 SEK | Startpris |