Oljemålningar på duk 2st, landskap med figurer. Signerade. I samtida ramar. Plakettmärkta. En krackelerad. Ramar med mindre dekorskador. (39x30)
4 800 SEK | 2020-03-14 17:49 |
4 600 SEK | 2020-03-14 18:54 |
4 200 SEK | 2020-03-14 15:20 |
1 600 SEK | 2020-03-12 21:09 |
1 500 SEK | 2020-03-12 21:59 |
800 SEK | 2020-03-12 21:31 |
500 SEK | 2020-03-12 18:49 |
200 SEK | 2020-03-12 18:49 |
100 SEK | Startpris |