Kolv med skuren dekor. Med otydligt stämpel och text. Senare laddstock i trä. Slitage, rost, skador. (Längd 121)
1 700 SEK | 2020-03-15 10:11 |
1 600 SEK | 2020-03-15 11:49 |
550 SEK | 2020-03-15 11:27 |
450 SEK | 2020-03-14 09:53 |
100 SEK | Startpris |