Mässing. Med driven dekor. Den större med tennlagningar. (Diameter 12-16)
Proveniens: Arkitekt Sven och Marianne Trädgårdhs samlingar kulturföremål och antikviteter. Hängiven samlare under decennier och driven medlem i Nordsjärnan.
400 SEK | 2020-03-15 10:58 |
350 SEK | 2020-03-14 21:44 |
300 SEK | 2020-03-14 15:26 |
200 SEK | 2020-03-14 21:27 |
100 SEK | 2020-03-13 09:40 |
100 SEK | Startpris |