Mässing. En daterad 1812. En med graverat monogram. Nötningar. (Längd 13)
Proveniens: Arkitekt Sven och Marianne Trädgårdhs samlingar kulturföremål och antikviteter. Hängiven samlare under decennier och driven medlem i Nordsjärnan.
500 SEK | 2020-03-15 11:58 |
450 SEK | 2020-03-15 12:00 |
350 SEK | 2020-03-14 21:43 |
300 SEK | 2020-03-14 17:01 |
200 SEK | 2020-03-12 19:50 |
150 SEK | 2020-03-13 18:43 |
100 SEK | Startpris |