Lergods. Med stämplad dekor. Naggar. (Höjd 9)
Proveniens: Arkitekt Sven och Marianne Trädgårdhs samlingar kulturföremål och antikviteter. Hängiven samlare under decennier och driven medlem i Nordstjärnan.
1 100 SEK | 2020-03-15 11:56 |
1 000 SEK | 2020-03-13 08:20 |
850 SEK | 2020-03-14 19:08 |
450 SEK | 2020-03-14 06:53 |
350 SEK | 2020-03-13 17:34 |
250 SEK | 2020-03-13 11:41 |
150 SEK | 2020-03-12 22:39 |
100 SEK | 2020-03-12 18:27 |
100 SEK | Startpris |