Mässing och stål. Graverat mönster. Etui i trä. Stål med rost, slitage. (Längd 5,5)
Proveniens: Arkitekt Sven och Marianne Trädgårdhs samlingar kulturföremål och antikviteter. Hängiven samlare under decennier och driven medlem i Nordsjärnan.
450 SEK | 2020-03-15 11:58 |
400 SEK | 2020-03-15 10:32 |
350 SEK | 2020-03-14 19:47 |
150 SEK | 2020-03-14 16:46 |
100 SEK | Startpris |