Förgyllda, med bemålade figurscener. Dubbla, ornamenterade hänklar. Förgyllningsslitage, fotnaggar. (Höjd 30)
550 SEK | 2020-03-15 12:16 |
500 SEK | 2020-03-15 11:58 |
450 SEK | 2020-03-15 11:57 |
300 SEK | 2020-03-14 11:49 |
150 SEK | 2020-03-13 16:34 |
100 SEK | 2020-03-13 14:20 |
100 SEK | Startpris |