Olja på duk, älvlandskap. Signerad och daterad 1930. Ram något bristfällig. (64x96)
600 SEK | 2020-03-15 11:51 |
550 SEK | 2020-03-15 08:10 |
400 SEK | 2020-03-14 22:16 |
150 SEK | 2020-03-14 06:27 |
100 SEK | 2020-03-13 05:42 |
100 SEK | Startpris |