Stål. Etui av trä. Slitage, mindre ytrost. (Längd 5,5)
Proveniens: Arkitekt Sven och Marianne Trädgårdhs samlingar kulturföremål och antikviteter. Hängiven samlare under decennier och driven medlem i Nordsjärnan.
450 SEK | 2020-03-15 13:12 |
400 SEK | 2020-03-15 07:25 |
350 SEK | 2020-03-14 19:45 |
200 SEK | 2020-03-12 19:07 |
200 SEK | 2020-03-13 17:07 |
100 SEK | Startpris |