Stål. Med handtag av trä. Gafflar 10st samt kniv. Bruksslitage, några handtag med skada, nötningar. (Längd ca.19)
Proveniens: Arkitekt Sven och Marianne Trädgårdhs samlingar kulturföremål och antikviteter. Hängiven samlare under decennier och driven medlem i Nordsjärnan.
450 SEK | 2020-03-15 10:40 |
400 SEK | 2020-03-14 23:32 |
300 SEK | 2020-03-15 08:33 |
200 SEK | 2020-03-14 21:38 |
150 SEK | 2020-03-14 16:47 |
100 SEK | 2020-03-12 21:43 |
100 SEK | Startpris |