Mässing och koppar. Med graverade monogram. Slitage. (Längd 8)
Proveniens: Arkitekt Sven och Marianne Trädgårdhs samlingar kulturföremål och antikviteter. Hängiven samlare under decennier och driven medlem i Nordsjärnan.
600 SEK | 2020-03-15 11:43 |
550 SEK | 2020-03-15 09:49 |
250 SEK | 2020-03-14 21:37 |
150 SEK | 2020-03-13 08:49 |
100 SEK | 2020-03-12 19:47 |
100 SEK | Startpris |