Typ 2484. Mässing. Textila skärmar. Stämplade. Skärmar med skador. Repor. (Höjd 65)
4 000 SEK | 2020-03-15 11:36 |
3 800 SEK | 2020-03-15 11:55 |
3 600 SEK | 2020-03-15 11:35 |
3 200 SEK | 2020-03-15 11:25 |
2 900 SEK | 2020-03-15 11:00 |
2 200 SEK | 2020-03-15 09:54 |
1 800 SEK | 2020-03-15 09:14 |
1 600 SEK | 2020-03-13 17:56 |
1 500 SEK | 2020-03-13 11:50 |
1 000 SEK | 2020-03-12 23:15 |
800 SEK | 2020-03-12 22:55 |
600 SEK | 2020-03-12 22:41 |
500 SEK | 2020-03-12 20:06 |
450 SEK | 2020-03-12 19:27 |
100 SEK | Startpris |