Fanerat i mahogny. Svarvade stolpar. Krön med maskaron. Lod, pendel och nyckel finns. Krönande dekor saknas. Ytslitage, märken. (Höjd 120)
1 300 SEK | 2020-03-12 19:23 |
1 200 SEK | 2020-03-15 11:21 |
250 SEK | 2020-03-13 23:12 |
150 SEK | 2020-03-13 08:27 |
100 SEK | Startpris |