Oljemålningar 2st, självporträtt. Signerad och daterade -72 resp. -74. (Största bildmått 40x30)
1 200 SEK | 2020-03-14 21:20 |
1 100 SEK | 2020-03-15 11:59 |
600 SEK | 2020-03-14 16:03 |
500 SEK | 2020-03-14 16:57 |
250 SEK | 2020-03-14 09:17 |
200 SEK | 2020-03-12 22:58 |
150 SEK | 2020-03-13 22:09 |
100 SEK | Startpris |